Про демонтаж самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами

• 18.09.2024

Р І Ш Е Н Н Я

___________                                                м.Фастів                                             №_______

Про демонтаж самовільно встановлених

об’єктів зовнішньої реклами

З метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ  та архітектурних ансамблів міста при розміщенні реклами, враховуючи Акт обстеження робочої групи від 13.08.2024р. щодо виявлення самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади, на підставі Закону України «Про рекламу», п.5 ч.1 ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 18.08.2021 р. №412 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади», керуючись ст.40, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської   міської ради вирішив:

1. Провести демонтаж  самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами за адресами:

– вул. Бишівська, 2 «зліва від входу в приміщення»- рекламний щит-1 шт.-;

– вул. Бишівська, 2 (бетонні кільця)- банер-1 шт.;

– вул. Бишівська, 2 « банер на електроопорі»- 2 шт.;

– вул. Бишівська, 2 (шиномонтаж, продуктовий магазин- рекламний щит)– 1 шт.;

– вул. Бишівська, біля буд.2 «прийом вторсировини» – рекламний щит- 1 шт.

1. Доручити КП ФМР «Фастів-благоустрій» провести роботи по демонтажу самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами із залученням представників структурних підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради і представників правоохоронних органів, за адресами:

– вул. Бишівська, 2 «зліва від входу в приміщення»- рекламний щит-1 шт.-;

– вул. Бишівська, 2 (бетонні кільця)- банер-1 шт.;

– вул. Бишівська, 2 « банер на електроопорі»- 2 шт.;

– вул. Бишівська, 2 (шиномонтаж, продуктовий магазин- рекламний щит)– 1 шт.;

– вул. Бишівська, біля буд.2 «прийом вторсировини» – рекламний щит- 1 шт.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                        Михайло НЕТЯЖУК

Банер на електроопорі2