Про демонтаж групи розташованих поряд семи тимчасових споруд – гаражів та торгівельного павільйону по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2 у м. Фастів

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 21.05.2021………                                                                                             № 251

 

 

Про демонтаж групи розташованих поряд

семи тимчасових споруд – гаражів та торгівельного

павільйону по вул. Героїв прикордонників,

біля буд.№2 у м. Фастів

 

Фастівська міська рада вживає всі необхідні заходи щодо покращення міського середовища та наведення порядку на об’єктах благоустрою у м. Фастів. Враховуючи, що власники групи розташованих поряд семи тимчасових споруд – гаражів та торгівельного павільйону, які встановлено по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2 в м. Фастів, не виконують приписів виконавчого комітету Фастівської міської ради щодо добровільного звільнення земельної ділянки шляхом демонтажу, керуючись  рішенням  Фастівської  міської ради № 23-XLVI-VI від 28.11.2013 р. «Про порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові», ст. 376 Цивільного Кодексу України, п.2 ст.10 та ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п.20 ст.42 та пп.3 п.«б» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

 

  1. Доручити КП «Фастів-благоустрій» провести демонтаж групи розташованих поряд семи тимчасових споруд та торгівельного павільйону, які встановлено по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2, м. Фастів.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

 

Міський голова                                                                                              М.В.Нетяжук

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ