Про делегування представниківвиконавчого комітету Фастівськоїміської ради в комісію із  страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

• 26.04.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    26.04.2019                                                                                                                                             № 135 од

Про делегування представників

виконавчого комітету Фастівської

міської ради в комісію із  страхування у зв’язку
з тимчасовою втратою працездатності

Відповідно до  статті 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», постанови правління Фонду соціального страхування України від 19 липня 2018 року № 13 «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із  страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності,  керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Делегувати до складу комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності представників виконавчого комітету Фастівської міської ради строком на два роки:

– Тхоржевську Лесю Олександрівну- керуючу справами виконавчого комітету Фастівської міської ради ;

-Міхеєву Ольгу Олегівну- начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– Яценко Інну Анатоліївну – начальника відділу  кадрової  роботи виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           М.В. Нетяжук