Презентація дослідження МРІ «Громадяни та парламент: довіра, взаємодія та відкритість в умовах воєнного стану» у Фастівській громаді

• 10.07.2024

Сьогодні у Фастівській громаді відбулася презентація дослідження Міжнародного республіканського інституту (МРІ) «Громадяни та парламент: довіра, взаємодія та відкритість в умовах воєнного стану». Модераторкою заходу виступила Юлія Вусенко.

Захід зібрав представників різних сфер, включаючи органи місцевого самоврядування, політичні партії, бізнес та громадськість. Серед запрошених гостей –

• Олег Дунда, народний депутат України
  • Андрій Шевченко, радник Програми «РАДА: наступне покоління»
  • Представники політичних партій, представлених у Фастівській міській раді

Учасники заходу обговорили результати опитувань, висвітлюючи основні проблеми та виклики, з якими стикається суспільство в умовах воєнного стану. Представники органів місцевого самоврядування, політичних партій, бізнесу та громадськості висловлювали свої думки щодо можливих рішень та заходів для підвищення довіри до парламенту та покращення взаємодії з громадянами.

Результати опитувань можна переглянути за посиланням

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та виконується ГО «Інтерньюз-Україна»