Працівниками Фастівської ДПІ з початку 2021 рокунадано відвідувачам 2335 безоплатних адміністративних послуг

• 04.08.2021

У Центрі обслуговування платників Фастівської ДПІ надають повний спектр адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності. За січень-липень 2021 року послугами Центру обслуговування платників скористалися близько 2400 громадян.

Фахівцями центру обслуговування платників Фастівської ДПІ з початку року надано відвідувачам 2335 безоплатних адміністративних послуг. Зокрема, видано 1356 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 449 громадянам видані відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім вищезазначеного, фахівці ДПІ з початку 2021 року зареєстрували 61 реєстратор розрахункових операцій та 334 книги обліку розрахункових операцій.

Нагадуємо, що з переліком адміністративних послуг та порядком їх надання можна ознайомитися на субсайті територіального органу ДПС в Київській області офіційного вебпорталу ДПС за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Також платники податків мають змогу скористатися сервісом ДПС Електронний кабінет, який дозволяє в режимі реального часу подавати звітність, отримувати послуги в електронній формі та актуальні відомості з реєстрів. Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Інформацію з питань режиму роботи Фастівської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04565)6-14-37.

Звертаємо увагу, що в Центрах обслуговування Головного управління ДПС у Київській області під час проведення процедур, пов’язаних з реєстрацією, внесенням змін, видачею документів (відомостей) з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та надання інших адміністративних послуг, платники податків можуть пред’явити Е-паспорт з мобільного додатку «Дія» замість та без додаткового пред’явлення ID-картки та закордонного паспорта, документів (даних) про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Фастівський сектор організації роботи