ПОРЯДОК проведення конкурсів на право розміщення та облаштування об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади.

• 10.09.2024

З метою упорядкування розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг відпочинку та розваг на території Фастівської міської  територіальної громади рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради №201 від 15.04.2024р. було затверджено Порядок погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської  територіальної громади.

Цим порядком передбачені вимоги, умови, порядок отримання погодження на розміщення та облаштування об’єкта виїзної/виносної торгівлі, об’єкта сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади.

В Додатоку до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради про оголошення конкурсу зазначено: -Адресу; – Функціональне призначення; – Площа; – Ціну конкурсної пропозиції (обсяг пайової участі); – Період.

Всього розроблено 48 схем розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг в місті Фастові та на території старостинських округів ФМТГ, затверджених Рішенням №203 від 15.04.2024р. Також, на кожній схемі зазначено розмір, площу та під що вона пропонується (сезонна торгівля чи сфера послуг та розваг).

Для участі у конкурсі учасник подає до відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету Фастівської міської ради заяву встановленого зразка та конкурсну документацію (у конверті з написом «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ»). Конверт відкривається під час засідання Конкурсного комітету.

Документи для участі в конкурсі повинні бути пронумеровані, прошиті та підписані учасником конкурсу або його уповноваженою особою та скріплені печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами (у разі відсутності печатки, ставиться надпис «б/п» та підпис).

Конкурс проводиться Конкурсним комітетом на відкритому засіданні за участю всіх учасників конкурсу або їх представників.

Оголошення про проведення конкурсу, а у подальшому про його результати розміщується на сайті Фастівської міської ради та у соціальних мережах.

Конкурсна документація:

– заява на участь у конкурсі на право розміщення та облаштування об’єкта виїзної/виносної торгівлі, об’єкта сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади (додаток 1 до Положення про організацію проведення конкурсу на право розміщення та облаштування об’єкта виїзної/виносної торгівлі, об’єкта сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади);

– архетипи засобів об’єктів виїзної/виносної торгівлі;

– копія виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначенням основних видів діяльності;

– витяг з реєстру платників податку;

– схема розміщення місця торгівлі, надання послуг;

– асортиментний перелік товарів;

– лист-згода від землекористувача (у разі, якщо земельна ділянка перебуває на праві постійного користування);

– копія наказу про прийняття працівників  на роботу з повідомленням територіального органу ДПС  (при використанні праці найманих працівників).

– дозвіл або декларація територіального управління Державної служби України з питань праці (при виконанні робіт з підвищеною небезпекою);

– параметри, перелік та кількість об’єктів послуг у сфері відпочинку та розваг;

– копія посвідчення про проходження навчання з охорони праці ( при використанні праці найманих працівників);

– протокол випробувань на кожен атракціон;

– документи, що підтверджують факт проходження найманими працівниками, які експлуатують атракціони спеціального навчання з охорони праці (при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки) та проходження інструктажів з охорони праці тощо.

– техпаспорти на об’єкти у сфері послуг, відпочинку та розваг зазначених в пункті 2.1.6. Порядку погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади;

– гігієнічні висновки на установки для виробництва цукрової вати та попкорну;

– копію довідки від Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини,державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Фастівського району ГУ Держпродспоживслужби в Київській області про державну реєстрацію потужності;

– письмове підтвердження про наявність у учасника всіх документів, необхідних для участі у конкурсі на право розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади;

– нотаріально засвідчена довіреність, що посвідчує право уповноваженого представника на виконання дій, передбачених цим Положенням, у разі участі у конкурсі уповноваженої особи.