Податкова знижка на суму коштів, сплачених за навчання

• 10.07.2024

ГУ ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що відповідно до ст. 166 ПКУ платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

До переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначеного  п. 166.3 ст. 166 ПКУ, включено, зокрема, суму коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти таким платником податку та/або членом його сім’ї першого ступеня споріднення та/або особи, над якою встановлено опіку чи піклування, або яку влаштовано до прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, якщо такого платника податку призначено відповідно опікуном, піклувальником, прийомним батьком, прийомною матір’ю, батьком-вихователем, матір’ю-вихователькою – п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 ПКУ.

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast