Подарунки від громади м.Суонлі (Великобританія) Фастівській БЛІЛ

• 13.10.2023

В рамках дружнього візиту до Фастова мер міста Суонлі Майкл Хорвуд приїхав з подарунками. Для Фастівської БЛІЛ він привіз функціональні ліжка, які презентувала фастівчанам релігійна громада Суонлі, каремати, засоби гігієни та інші необхідні речі.

І, звичайно ж, завітав на гостину до простору проекту «Моє Серденько». Пан Майкл дізнався про роботу центру, презентувала який медична директорка Фастівської БЛІЛ Юлія Казакова, поспілкувався з дітками англійською, адже малеча в рамках проекту відвідує Speaking club, та, звичайно ж, отримав подарунки, зроблені дитячими руками.

Щиро дякуємо меру міста Суонлі Майклу Хорвуду, громаді міста Суонлі та усьому британському народу за таку важливу для України підтримку!