Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

• 19.02.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги
17 лютого у Фастівській громаді на базі Борівського академічного ліцею відбулися фінальні ігри ІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» із футзалу серед команд Борівського академічного ліцею, Фастівського академічного ліцею № 9, Фастівського академічного ліцею № 2, Фастівського ліцею № 4.

На урочисте відкриття завітали начальник управління освіти Наталія Єриш, амбасадори ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ Вячеслав Отрішко почесний тренер України з волейболу, кандидат в майстри спорту України з баскетболу, віце-президент федерації волейболу Київської області та Михайло Пилипчук спортсмен із 35-тирічним досвідом, володар багатьох нагород та тренерської ліцензії від Федерації баскетболу України.

Суддями на фінальному етапі стали: Юрій Свиридович, Василь Гапон, Сергій Сладков та Михайло Сітяшенко.

Емоції вищого рівня відчувалися серед хлопчаків. Спортивна арена була насичена атмосферою ентузіазму та захоплення, коли наші і футбольні таланти змагались за звання чемпіонів.

Після тривалого та напруженого бою визначився переможець – командна Фастівського академічного ліцею № 9!  друге місце у Фастівського академічного ліцею № 2, трете- Борівський академічний ліцей та четверте у ліцею № 4.

Вітаємо всіх учасників, адже цей фінал залишить незабутні враження та буде мотивацією для маленьких спортсменів рости та розвиватися в світі футбольної стихії!