План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Фастова на 2017-2030 роки

19 серпня 2016 року депутати ухвалили рішення про вступ міста Фастів до європейської ініціативи «Угода мерів». Саме з цієї дати місто зареєстровано офіційним 98-м українським містом-підписантом цієї Угоди.

Важливість вступу до даної ініціативи для нашого міста полягає в розробці Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року. Цей документ є основним документом, який визначає довгострокову стратегію і заплановані заходи для досягнення мети щодо зниження викидів. Розробка даного документу дає можливість місту впроваджувати енергоефективні заходи для досягнення амбітних цілей у галузі енергетики й збереження клімату, включаючи повну підтримку та допомогу (в т.ч. й фінансову) від Європейських установ (Офісу «Угоди мерів», Координаторів Угоди, Спільного-дослідницького центру, фінансових інститутів та фондів).

Рішенням міської ради №4-ХХVІ-VІІ від 02.03.2017 був затверджений План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Фастова на 2017-2030 роки, який визначає довгострокову стратегію і заплановані заходи для досягнення мети щодо зниження викидів, а також впровадження енергоефективних заходів для досягнення цілей у галузі енергетики та збереження клімату.

ПДСЕР-Клімату_Фастова

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ