Перший етап до здійснення реконструкції КОС підходить до завершення
- 15.11.2019
![IMG-5b6f2f08ad8f8270d891bff26a56aad8-V](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/IMG-5b6f2f08ad8f8270d891bff26a56aad8-V.jpg)
14 листопада в офісі представництва Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) в Україні, в рамках реалізації проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області», відбулася чергова нарада робочої групи реалізації проекту, до складу якої ввійшли представники міста Фастів, радник з проектів у водному секторі Сергій Зима (НЕФКО), старший технічний радник Матті Іікканен (Фінляндія), а також представники ПП «Форвард Інжинірінг».
Обговоривши концептуальні (фінальні) рішення проекту, отримавши погодження проекту від радників, узгодивши кінцеві терміни та період наступного приїзду до України старшого технічного радника, сторони визначилися з датою підписання акту виконаних робіт по Проекту.
Наступним етапом буде затвердження Радою директорів НЕФКО проектної пропозиції для фінансування.