Панельні дискусії Всеукраїнського молодіжного форуму “Єднання”

• 04.12.2023
👩👨‍🦱Сьогодні молодь України напрацьовувала ціннісні орієнтири та гуртувалася завдяки спільним ідеям та баченню майбутнього нашої держави під час п’ятьох панельних дискусій Всеукраїнського молодіжного форуму “Єднання”.
🔹Плідна робота велася протягом усього дня. Представники різних молодіжних інституцій збирали напрацювання для Резолюції, яка буде презентована делегацією з числа української молоді у Європарламенті в Брюсселі (Бельгія) у січні 2024 року.
🔹До уваги учасників було представлено кілька панельних дискусій,, зокрема:
👉Історичний досвід України. Спікерами виступили:
✅Галина Зеленько – завідувачка відділу політичних інститутів та процесів Інституту політичних і етнонаціональних досліджень і. І.Кураса НАН України, член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук, професор.
✅Михайло Гончар – президент Центру глобалістики «Стратегія XXI», головний редактор часопису «Чорноморська безпека», експерт з міжнародних енергетичних та без пекових відносин, письменник, публіцист.
👉Перемога та відновлення України. Спікери:
✅Михайло Гончар – президент Центру глобалістики «Стратегія XXI», головний редактор часопису «Чорноморська безпека», експерт з міжнародних енергетичних та без пекових відносин, письменник, ппубліцист
✅Олег Дунда – Народний депутат України
Діана Прідьма – директорка КЗ КОР «Пластовий ви шкільний центр» у м.Буча, голова Молодіжної ради при КОДА
✅Михайло Дубас – аспірант кафедри соціології національного університету «Києво-Могилянська академія»
👉Спільна мета – Копенгагенські критерії. Спікери:
✅Ігор Дір –надзвичайний та повноважний посол України.
✅Анастасія Костенко-посолка європейської молоді в Україні в рамках Регіональної комунікаційної програми ЄС «EU NEIGHBOURS EAST»
✅Ольга Дзержинська – членкиня правління Української Асоціації молодіжних рад, голова ради з питань ВПО Чернігівської області, регіональній координаторці БО «БФ Стабілізейнеш суппорт сервісез»
✅Ян-Ерл Ружицький – представник Молодіжної ради при Міністерстві закордонних справ України.
✅Богдан Пасічник-голова Молодіжної ради м. Фастова, посол європейської молоді в Україні, регіональний координатор молодіжних рад Київської області в УАМР,
виконавчий директор ГО «Натхненна молодь».
👉Міжнародна підтримка. Тут спікерами виступили:
✅Сергій Касьянчук – директор Представництва СКУ в Україні
✅Данило Метельський – директор ГО «Центр соціальних трансформацій», заступник керівника проєкта «ЯМаріуполь.Молодь», старший викладач кафедри міжнародних відносин НаУКМА
✅Павло Лакійчук – керівник безпекових програм центру глобалістики «Стратегія XXI», член кординаційної ради Громадської ліги «Україна-НАТО»
✅Денис Гайдарли – член Ради національних спільнот України.
👉Культурна ідентичність та цінності.Спікери:
✅Ашот Аванесян – голова Ради національних спільнот України
✅Костянтин Чернявський – голова Національної спілки художників України.
✅Світлана Короненко – українська поетеса,прозаїк та журналістка, виконавча директорка БФ «Ліга українських меценатів» та видавництва «Ярославів Вал», ведуча проекту «Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика»
✅Євген Букет – спецкор Інформагенства АрміяInform, краєзнавець, журналіст і громадський діяч.
✅Ігор Забранський-менеджер з комунікації Національної молодіжної ради України.
🇺🇦🇪🇺В рамках форуму було розпочато створення барельєфного панно з керамічної глини під назвою “Україна разом з Євросоюзом”, яке відображатиме мистецький образ України майбутнього у складі Європейського Союзу.
🙏Дякуємо активній молоді за пророблену роботу. Особлива подяка-Молодіжній раді
м. Фастова.
✨Наступний етап-поїздка до Європарламенту у Брюссель (Бельгія) .