![👩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8f/1/16/1f469.png)
![👨🦱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tad/1/16/1f468_200d_1f9b1.png)
Сьогодні молодь України напрацьовувала ціннісні орієнтири та гуртувалася завдяки спільним ідеям та баченню майбутнього нашої держави під час п’ятьох панельних дискусій Всеукраїнського молодіжного форуму “Єднання”.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Плідна робота велася протягом усього дня. Представники різних молодіжних інституцій збирали напрацювання для Резолюції, яка буде презентована делегацією з числа української молоді у Європарламенті в Брюсселі (Бельгія) у січні 2024 року.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
До уваги учасників було представлено кілька панельних дискусій,, зокрема:
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Історичний досвід України. Спікерами виступили:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Галина Зеленько – завідувачка відділу політичних інститутів та процесів Інституту політичних і етнонаціональних досліджень і. І.Кураса НАН України, член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук, професор.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Михайло Гончар – президент Центру глобалістики «Стратегія XXI», головний редактор часопису «Чорноморська безпека», експерт з міжнародних енергетичних та без пекових відносин, письменник, публіцист.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Перемога та відновлення України. Спікери:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Михайло Гончар – президент Центру глобалістики «Стратегія XXI», головний редактор часопису «Чорноморська безпека», експерт з міжнародних енергетичних та без пекових відносин, письменник, ппубліцист
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Олег Дунда – Народний депутат України
Діана Прідьма – директорка КЗ КОР «Пластовий ви шкільний центр» у м.Буча, голова Молодіжної ради при КОДА
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Михайло Дубас – аспірант кафедри соціології національного університету «Києво-Могилянська академія»
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Спільна мета – Копенгагенські критерії. Спікери:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ігор Дір –надзвичайний та повноважний посол України.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Анастасія Костенко-посолка європейської молоді в Україні в рамках Регіональної комунікаційної програми ЄС «EU NEIGHBOURS EAST»
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ольга Дзержинська – членкиня правління Української Асоціації молодіжних рад, голова ради з питань ВПО Чернігівської області, регіональній координаторці БО «БФ Стабілізейнеш суппорт сервісез»
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ян-Ерл Ружицький – представник Молодіжної ради при Міністерстві закордонних справ України.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Богдан Пасічник-голова Молодіжної ради м. Фастова, посол європейської молоді в Україні, регіональний координатор молодіжних рад Київської області в УАМР,
виконавчий директор ГО «Натхненна молодь».
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Міжнародна підтримка. Тут спікерами виступили:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Сергій Касьянчук – директор Представництва СКУ в Україні
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ян-Ерл Ружицький – представник Молодіжної ради при Міністерстві закордонних справ України.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Данило Метельський – директор ГО «Центр соціальних трансформацій», заступник керівника проєкта «ЯМаріуполь.Молодь», старший викладач кафедри міжнародних відносин НаУКМА
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Павло Лакійчук – керівник безпекових програм центру глобалістики «Стратегія XXI», член кординаційної ради Громадської ліги «Україна-НАТО»
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Денис Гайдарли – член Ради національних спільнот України.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Культурна ідентичність та цінності.Спікери:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ашот Аванесян – голова Ради національних спільнот України
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Костянтин Чернявський – голова Національної спілки художників України.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Світлана Короненко – українська поетеса,прозаїк та журналістка, виконавча директорка БФ «Ліга українських меценатів» та видавництва «Ярославів Вал», ведуча проекту «Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика»
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Євген Букет – спецкор Інформагенства АрміяInform, краєзнавець, журналіст і громадський діяч.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ігор Забранський-менеджер з комунікації Національної молодіжної ради України.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇪🇺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f1ea_1f1fa.png)
В рамках форуму було розпочато створення барельєфного панно з керамічної глини під назвою “Україна разом з Євросоюзом”, яке відображатиме мистецький образ України майбутнього у складі Європейського Союзу.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Дякуємо активній молоді за пророблену роботу. Особлива подяка-Молодіжній раді
м. Фастова.
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Наступний етап-поїздка до Європарламенту у Брюссель (Бельгія) .