П О Р Я Д О К надання гуманітарної допомоги у Фастівській міській територіальній громаді

• 17.10.2022
  1. Цей Порядок визначає механізм надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні.
  2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законах України “Про гуманітарну допомогу”, “Про благодійну діяльність та благодійні організації”, “Про громадські об’єднання та інших законодавчих актах щодо надання гуманітарної допомоги тощо.
  3. Гуманітарна допомога, що надійшла від благодійних фондів, громадських організацій, волонтерів, фізичних осіб та інших джерел не заборонених чинним законодавством в умовах воєнного стану в Україні, спрямовуються на:
  • задоволення продовольчих потреб (продуктів харчування, у тому числі, дитячого харчування, питної води та інше);
  • забезпечення одягом та взуттям, товарами першої необхідності, гігієнічними засобами;
  • облаштування місць розміщення громадян, які у зв’язку із бойовими діями залишили місце проживання/перебування (вимушеним переселенцям);
  • забезпечення інших заходів, спрямованих на підтримку цивільного населення в умовах воєнного стану.
  1. Розподіл гуманітарної допомоги за напрямами, зазначеними у пункті 3цього Порядку, здійснюється комісією з надання гуманітарної допомоги, (далі – Комісія).
  2. Вся гуманітарна допомога, що надходить до Фастівської міської територіальної громади обліковується.
  3. Відповідальним за облік гуманітарної допомоги є фінансове управління виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  4. Комісія, має право приймати рішення щодо визначення пріоритетних напрямів та обсягу спрямування гуманітарної допомоги.
  5. Головою комісії є секретар Фастівської міської ради Рудяк Людмила Іванівна.
  6. Засідання комісії веде голова, а за його відсутності – заступник голови.
  7. Формою роботи комісії є засідання, регламент роботи якого визначається головою комісії. Засідання можуть проводитися у режимі аудіо- чи відеоконференції.
  8. Голова (за його відсутності – заступник голови) комісії може прийняти рішення про проведення засідання комісії у режимі реального часу з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через Інтернет, або про участь члена комісії у засіданні комісії у такому режимі.
  9. Для надання гуманітарної допомоги заявником подається заява, а також документи, перелік яких визначається Комісією
  10. У разі ненадання до заяви будь-яких документів (в т.ч. у зв’язку із втратою їх на території де проходять бойові дії), комісія має право в індивідуальному порядку прийняти рішення про виділення гуманітарної допомоги.
  11. Відділ звернення громадян реєструє заяви на надання гуманітарної допомоги та подає їх щодня на розгляд Комісії .
  12. Комісія, вивчає всі документи, підготовлені відділом по роботі із зверненнями громадян, відпрацьовує пропозиції та оформляє їх протоколом із зазначенням аргументів про необхідність надання даної допомоги.
  13. Протокол подається до фінансового управління Фастівської міської ради для надання гуманітарної допомоги відповідним громадянам.
  14. Для обліку гуманітарної допомоги громадянам, фінансовим управлінням Фастівської міської ради ведеться реєстр отримувачів гуманітарної допомоги.

Секретар міської ради                                                          Людмила РУДЯК