Особистий прийом громадян міським головою

Сезонність, як зазвичай, накладає відбиток на коло питань, з якими фастівчани приходять до міського голови на особистий прийом, що здійснюється щотижнево по середах.  11 березня Михайло Нетяжук отримав одразу декілька звернень, які стосувались наведення ладу на кладовищах міста. На них мають відреагувати комунальні служби, яким дано доручення опрацювати ці звернення. Також у відповідь на прохання мешканців вони повинні уточнити плани з благоустрою вулиць, розглянути питання ремонту будинку по вулиці Київській, встановлення стовпів по вулиці Мічуріна.

Актуальною залишається проблема вивозу сміття і, насамперед, з приватного сектору. Мешканці вулиць Берегова, Курчатова та інш., зокрема, нарікали на неякісні мішки, які видає підприємство, що займається цим питанням. Інші звернення мешканців Фастова здебільшого стосувалися вирішення соціально-побутових, екологічних, юридичних та майнових питань.

Тож питання, які можливо було вирішити невідкладно – вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно з чинним законодавством. Ті, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті відповідними фахівцями, на підставі поданих заяв.