Опитування мешканців Київщини та представників бізнесових кіл щодо пріоритетів регіонального розвитку до 2027 року

• 23.08.2024
Стратегія розвитку Київської області на період 2021 – 2027 років, затверджена у 2019 році, визначає стратегічні, оперативні цілі та завдання соціально-економічного розвитку Київської області на довгостроковий період.

Необхідність актуалізації чинної Стратегії обумовлена: наслідками російської збройної агресії, зокрема необхідністю відновлення пошкодженої інфраструктури, стимулювання економічної активності та створення безпекових умов життєдіяльності; визначенням нових пріоритетів соціально-економічного розвитку з урахуванням викликів сьогодення і можливостей надання міжнародної підтримки; впровадженням у Київській області європейських практик економічної та соціальної згуртованості регіонів та територіальних громад).

Запрошуємо долучитися до актуалізації регіональної Стратегії та пройти дане опитування. Ця анкета є повністю анонімна, відповіді на питання – конфіденційними. Вся отримана інформація буде використовуватися виключно для формування узагальнених висновків.

Опитування для представників бізнесу

Опитування для громадян