Оновлено Реєстр РРО –78 моделей дозволено до первинної реєстрації

• 17.11.2023

Головне управління ДПС у Київській області інформує платників податків, що наказом ДПС України від 08 листопада 2023 року №924 «Про внесення змін до наказу ДПС від 21.12.2020 № 744» викладено в новій редакції  Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затверджений наказом ДПС від 21.12.2020 № 744.

Новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також РРО, первинну реєстрацію яких заборонено, в кількості 212 моделей (78 моделей РРО, дозволених до первинної реєстрації, та 134 моделі, первинну реєстрацію яких заборонено).

У реєстрі щодо кожної моделі РРО наведено таку інформацію: назва, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації в органах ДПС, дата та номер рішення про включення до Державного реєстру, сфера застосування відповідного РРО.