Оголошується Конкурс із написання проєктних ідей з нагоди відзначення Днів сталої енергії

• 10.06.2024

#FastivDayEnerdy2024

Фастівська міська рада в рамках проведення Днів сталої енергії у 2024 році, що проводяться в рамках Європейської ініціативи «Угода Мерів», оголошує проведення міського конкурсу написання проєктних ідей із впровадження заходів з енергоефективності, охорони довкілля та на екологічну тематику.

Тематика проєктних ідей:

• економія паливно-енергетичних ресурсів у громаді (населеного пункту, закладу соціальної інфраструктури)
  • впровадження альтернативних та відновлювальних джерел енергії
  • впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів
  • зелена енергія (використання енергії сонця, вітру, біомаси, води, землі)
  • пошук шляхів зменшення викидів парникових газів, боротьби з глобальним потеплінням та зміною клімату.

Проєктні ідеї переможців конкурсу в подальшому будуть опрацьовуватися для участі в міжнародних проєктах, реалізація яких відбуватиметься за рахунок грантових коштів.

Заявки для участі у конкурсі подаються до 15 червня 2024 року на електронну адресу: eeefastiv@gmail.com з позначкою «Конкурс проєктних ідей».