ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м.Фастів

• 17.07.2024
  1. Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Фастівської міської ради
  2. Підстава для проведення конкурсу:

1. Дата і місце проведеного конкурсу:

04 липня 2024 року (10:00 год.)

площа Соборна, 1, м. Фастів, Київська область, 08500.

1. Результати Конкурсу:

Відповідно до рішень Протоколу №1 від 04.07.2024 року засідання конкурсної комісії по визначенню суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів Київської області:

• Визначити переможцем конкурсу по визначенню суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів Київської області:

КП ФМР «Фастівська керуюча компанія». Код ЄДРПОУ: 45272000.

Юридична та фактична адреси: 08500, Київська обл., м. Фастів, вул. Нова, б. 3.

• Організатору конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства укласти договір на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів Київської області з переможцем конкурсу строком на 5 (п’ять) років з дати укладення відповідного договору.

ПРОТОКОЛ №1_04.07.2024