ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення суб’єкту господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Фастів Київської області

• 04.06.2024

Виконавчий комітет Фастівської міської ради оголошує про початок прийому документів для участі в конкурсі щодо визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території міста Фастів Київської області.

1. Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Фастівської міської ради;
  2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №315 від 03.06.2024 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення суб’єкту господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів».

1. Місце, дата і час проведення конкурсу:

площа Соборна, 1, м. Фастів, Київська область, 08500.

Зала засідань адмінбудівель рад (4 поверх)

Дата: 04 липня 2024 року о 10:00 год.

1. Основні кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
  • наявність транспортних засобів спеціального призначення для збирання та перевезення побутових відходів;
  • підтримання належного санітарного стану транспортних засобів;
  • зберігання транспортних засобів;
  • щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів, виконання регламентних робіт з їх технічного обслуговування та ремонту;
  • щоденний медичний огляд водіїв;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
  1. Характеристика території, де будуть надаватися послуги з поводження з побутовими відходами, Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Територія м. Фастів займає площу – 4386 га, на якій розташовані наступні об’єкти утворення ТПВ: багатоквартирні житлові будинки (в т.ч. ОСББ, ЖБК, гуртожитки), будинки приватного сектору, бюджетні установи й заклади, промислові підприємства, підприємства продовольчої та непродовольчої торгівлі, розважальні заклади, ринки, кладовища, тощо.

1. Способи, місце та кінцевий строки подання конкурсних пропозицій:
  • спосіб: особисто або поштою;
  • місце: 08500, Київська обл., м Фастів, площа. Соборна, 1, кабінет 112;
  • кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 09:00 год. 04.07.2024 року.
  1. Для отримання конкурсної документації та переліку документів, які подаються учасником конкурсу для підтвердження відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам, учасникам конкурсу достатньо написати електронний запит на отримання документації на e-mаil: eeefastiv@gmail.com.
  2. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Косович Тетяна Богданівна – начальник відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради, тел. (067) 601-41-56, e-mаil: eeefastiv@gmail.com.

1. Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає кваліфікаційним вимогам за результатами розгляду конкурсних пропозицій.
  2. Орієнтовна дата початку здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів: протягом 15 робочих днів після затвердження рішення про визначення переможця конкурсу.