Оголошення про організацію та проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Веприцького, Малоснітинського та Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради, а саме: сіл Бортники, Веприка, Малої Снітинки, Великої Офірної, Малої Офірної, Фастівця, Клехівки, Гвардійське

• 28.08.2024

Організатор: Управління розвитку територій та благоустрою Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради, вул. Центральна, 62,  село Велика Снітинка, Фастівського району, Київської області, 08540.

Підстава для проведення конкурсу:  Рішення  виконавчого комітету Фастівської міської ради № 472 від 26.08.2024 «Про організацію та проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Веприцького, Малоснітинського та Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради, а саме: сіл Бортники, Веприка, Малої Снітинки, Великої Офірної, Малої Офірної, Фастівця, Клехівки, Гвардійське».

Місце і час проведення конкурсу:, вул. Центральна, 62  село Велика Снітинка, Фастівського району, Київської області, 20 вересня 2024 р. о 10.00 год

Контактна особа: Шевчук Тетяна Миколаївна – староста Великоснітинського старостинського округу Фастівської міської ради, тел. 050 229 52 32

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1) наявність матеріально-технічної бази;

2) вартість надання послуг (ціна вивезення 1 м3 побутових відходів з території населеного пункту);

3) досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

4) наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

5) щоденний медичний огляд водіїв;

6) впровадження системи роздільного збирання ТПВ;

7) періодичність вивозу побутових відходів;

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами:  Забезпечення безперервного надання послуг ( згідно графіку, якісно та в повному обсязі, за необхідності у  вихідні та святкові дні) з вивезення побутових відходів, а також прибирання стихійних сміттєзвалищ з урахуванням вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, у наступних населених пунктах, межі яких визначені наступним чином:

Лот №1 Площа території Веприцького старостинського округу – 557 га. Загальна кількість мешканців – 1 152 осіб. Веприцький старостинський округ складається із населених пунктів: сіл Веприк, Млинок; Обсяг зібраних та перевезених на Фастівське міське сміттєзвалище ТПВ змішаних побутових відходів за 2023 р. з території Веприцького старостинського округу складає – 144 м3 (28,8 т)

Лот №2 Площа території Малоснітинського старостинського округу- 811,7 га. Загальна кількість мешканців – 2637 осіб. Малоснітинський старостинський округ складається із населених пунктів: сіл Мала Снітинка, Велика Офірна, Мала Офірна, Бортники; Обсяг зібраних та перевезених на Фастівське міське сміттєзвалище ТПВ змішаних побутових відходів за 2023 р. з території Малоснітинського старостинського округу складає – 162 м3 (32,4 т).

Лот №3 Площа території Фастівецького старостинського округу631,31 га. Загальна кількість мешканців – 1660 осіб. Фастівецький старостинський округ складається із населених пунктів: сіл Фастівець, Клехівка, Гвардійське; Обсяг зібраних та перевезених на Фастівське міське сміттєзвалище ТПВ змішаних побутових відходів за 2023 р. з території Фастівецького старостинського округу складає72 м3 (14,4 т)

Характеристика об’єктів  утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Лот 1 – територія Веприцького старостинського округу

№п/п Показник Кількість
2. Загальна кількість одноквартирних житлових будинків на визначеній території 758
3. Кількість мешканців, на визначеній території 1152
4. Кількість підприємств, установ та організацій 22
  – бюджетних установ 5
  – закладів торгівлі 9
  – інших 8

Лот 2територія Малоснітинського старостинського округу

№п/п Показник Кількість
1. Загальна кількість багатоквартирних житлових будинків на визначеній території, шт. 10
2. Загальна кількість одноквартирних житлових будинків на визначеній території 1399
3. Кількість мешканців, на визначеній території 2637
4. Кількість підприємств, установ та організацій 36
  – бюджетних установ 3
  – закладів торгівлі 10
  – інших 23

Лот 3  – територія Фастівецького старостинського округу

№п/п Показник Кількість
1. Загальна кількість багатоквартирних житлових будинків на визначеній території, шт. 5
2. Загальна кількість одноквартирних житлових будинків на визначеній території 843
3. Кількість мешканців, на визначеній території 1660
4. Кількість підприємств, установ та організацій 13
  – бюджетних установ 3
  – закладів торгівлі 10
  – інших

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами: На території Фастівської міської територіальної громади функціонує Фастівське міське сміттєзвалище ТПВ. Площа сміттєзвалища складає 11,57 га.

Місцезнаходження об’єкта: на відстані 1,4 км від північно-східної окраїни м. Фастів, біля автошляху Фастів-Київ.

Заявка: для отримання конкурсної документації учасникам конкурсу необхідно подати контактній особі Шевчук Тетяні Миколаївні, вул. Центральна, 62  село Велика Снітинка, Фастівського району, Київської області,   заяву (в довільній формі) на участь у конкурсі.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 09.45 год. 20 вересня 2024 року

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:  10.00 год.  20 вересня 2024 р.