Обговорено перспективи професійного навчання безробітних

• 26.01.2021

25 січня 2021 року з метою залучення до співпраці закладів професійно-технічної та вищої освіти  Фастівською міськрайонною філією Київського обласного  центру зайнятості проведено робочу зустріч  з представником  Державного професійно-технічного навчального закладу «Фастівський центр професійно-технічної освіти» Володимиром Швидким.

В ході бесіди  директор Фастівської міськрайонної філії  Вікторія Барабаш та завідувач сектору активної підтримки безробітних Світлана Михайлюк проінформували про «Порядок відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання», розповіли про умови та порядок відбору закладів освіти, що надають освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних.

Заступник з навчально-виробничої роботи ЦПТО Володимир Швидкий виявив зацікавленість у співпраці та повідомив, що робота для подання пропозицій щодо організації професійного навчання зареєстрованих безробітних  вже ведеться. Під час зустрічі було обговорено перспективи співпраці та напрямки діяльності.