СК “Машинобудівник”: обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Відділ з питань фізичної культури та спорту

виконавчого комітету Фастівської міської ради

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради,  вул. Брандта,65, м. Фастів, Київська обл., 08500,  03565564, юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Постачання теплової енергії для потреб опалення приміщень СК «Машинобудівник», вул. Шевченка,27, м. Фастів, Київська обл.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-22-017743-a.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: 348006,78 грн. згідно з Рішенням Фастівської міської ради № 161-XXXIIIVIII від 20.12.2022 року «Про міський бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік».

Очікувана вартість предмета закупівлі: 348006,78 грн з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначено відповідно до Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Державної казначейської служби України, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 12.05.2020 № 125 (далі — Методика).

Метод, застосований для розрахунку відповідно до Методики: Розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів відповідно до розпорядження Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.09.2020 № 1487.

Відповідно до Методики:

ОВрег = V × Цтар,

де:

ОВрег — очікувана вартість закупівлі товарів / послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V — кількість (обсяг) товару / послуги, що закуповується;

Цтар — ціна (тариф) за одиницю товару / послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікуване споживання на 2023 рік – 99 Гкал. Тариф на момент оголошення закупівлі — 3515,22 грн з ПДВ. Загальна вартість предмета закупівлі на 2023 рік — 348006,78 грн з ПДВ (99 х 3515,22 = 348006,78).