Новим виконавцем послуг з вивезення сміття на території міста Фастів з 01 вересня 2024 року визначено КП ФМР “Фастівська керуюча компанія”

• 30.08.2024

Шановні мешканці міста! Комунальне підприємство Фастівської міської ради “Фастівська керуюча компанія” інформує.

Відповідно до рішення конкурсної комісії НОВИМ ВИКОНАВЦЕМ послуг з вивезення сміття на території міста Фастів з 01 вересня 2024 року визначено КП ФМР “Фастівська керуюча компанія”.

02 серпня 2024 року на сайті Фастівської міської ради було опубліковано публічний індивідуальний договір на послуги із збирання та перевезення побутових відходів, який вступає в дію з 02 вересня 2024 року.

Що таке Публічний договір?

Публічний договір – це договір зі споживачем на надання йому будь-якої послуги, а публічність дає право на укладання цього договору відразу з усіма споживачами конкретної послуги без підписання письмового примірника Сторонами. Така форма укладання публічного договору передбачена законодавством, зокрема ч.3 ст.205, ст.ст. 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України.

Публічний договір – це дуже  поширена форма відносин між надавачами послуги і користувачем. Наприклад: – ми користуємося послугами громадського транспорту. Ми не укладаємо договір кожен раз коли нам потрібно їхати. Це тому, що перевізник взяв на себе публічні зобов’язання, також, наприклад, перукарні, магазини, заклади харчування,  де ми просто отримуємо послугу і розраховуємося за неї.

Наше підприємство планує надавати послугу всім хто її потребує. В процесі життєдіяльності сміття продукує кожен мешканець,  а, оскільки  КП ФМР «Фастівська керуюча компанія» визначено єдиним надавачем таких послуг в громаді,  то виходить, що ми надаватимемо наші послуги всім без виключення мешканцям і приватних домоволодінь і багатоквартирних будинків. Відповідно і сплачувати мають всі. Оплата проводиться на підставі отриманих  рахунків.

ДОГОВІР