Ніжність та турбота, даровані дітям
- 15.03.2019
![1_548](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/1_548.jpg)
Є люди, які віддають більше, ніж звикли брати. Такою людиною є Олена Юріївна Зінченко. 5 років ця невтомна, ніжна, чуйна і неймовірно турботлива жінка виховувала трьох діток у форматі прийомної сім’ї.
Напередодні ж нового року до сім’ї Зінченко потрапили ще двоє діточок, відтепер ця сім’я є
дитячим будинком сімейного типу (ДБСТ). Але лише формально. Бо це справжня СІМ’Я, де малеча отримує увесь спектр необхідних послуг разом із приємними емоціями та турботливим ставленням.
![](http://fastiv-rada.gov.ua/sites/default/files/2_429.jpg)
Учора заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко разом зі працівниками Центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді завітали до сім’ї Зінченко із подарунками та привітаннями. І побажали сил, натхнення та лише позитиву!