Немарковані МАП алкогольні напої та тютюнові вироби: Яка відповідальність передбачена до СГ за зберігання, транспортування, продаж таких товарів?

• 04.10.2024

ГУ ДПС у Київській області звертає увагу, що умови, за яких алкогольні напої та тютюнові вироби вважаються немаркованими визначено п. 226.9 ст. 226 ПКУ.

За зберігання, транспортування, продаж немаркованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів до суб’єкта господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів, що передбачені ст. 73 ЗУ від 18.06.2024 №3817 -ІХ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», а до посадових осіб такого СГ – адміністративна відповідальність відповідно до вимог ст. 156 та ст.164 прим. 5  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо.
Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast