Навчання у школах основам християнської етики: можливі факультативні заняття

• 25.05.2023

«Навчання у школах основам християнської етики – задача сьогодення. Це єдина позиція представників Ради Церков Фастова» – сказав о.Михайло Романів, настоятель Парафії Воздвиження Святого Хреста римо-католицької церкви під час понеділкової апаратної наради

Навесні 45 викладачів, педагогів шкіл Фастівської громади пройшли навчання та отримали сертифікати, і тепер готові викладати основи християнської етики у школах відповідно до існуючої та затвердженої Міністерством освіти і науки України Програми.

З батьками учнів будуть проведені консультації, буде здійснено моніторинг запитів на введення таких занять в школі в якості факультативних уроків. І, за письмової згоди батьків, вже з нового навчального року у школах можуть ввести викладання основ християнської етики.