Навчання «Самодопомога Плюс» (Self-Help Plus) в рамках діяльності проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я в Україні»

• 05.10.2023

Сьогодні колектив контакт-центру з медичних питань пройшов навчання «САМОДОПОМОГА ПЛЮС» (Self-Help Plus) в рамках діяльності проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я в Україні», що реалізує Міжнародна некомерційна організація Pact за підтримки USAID. Захід відбувався в рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Навчання має на меті допомогти людям впоратися з психотравмуючими наслідками війни, навчитися управляти стресом, запобігти розвитку психічних розладів тощо.

Навчання для 7 фахівців провела фасилітатор Ольга Новицька. Попереду ще ряд зустрічей у колективі. А також у інших колективах та організаціях Фастівської громади.

Інформаційно. Self-Help Plus (SH+) — це 5-сесійний курс боротьби зі стресом ВООЗ . Курс підходить для дорослих, які зазнають стресу, незалежно від місця проживання та обставин. Доведено, що він зменшує психологічний стрес і запобігає виникненню психічних розладів. Формат SH+ робить його добре придатним для використання поряд з іншими втручаннями в області психічного здоров’я, як перший крок у програмі поетапного догляду або як втручання в громаді, що здійснюється разом із більш широкими програмами для громади.