Народний хор «Козацький оберіг» нагороджений премією «За Україну, за її волю»
- 18.03.2019
![IMG-9fac5d55d2ce91c637e561864a2c537e-V](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/IMG-9fac5d55d2ce91c637e561864a2c537e-V.jpg)
У суботу, 16 березня, відбувся творчий вечір, присвячений 205-річчю з дня народження Великого Кобзаря, Українського Генія Тараса Шевченка.
Цікаву насичену програму гостям пропонували Фастівський народний хор «Козацький оберіг»
(художній керівник – С.Толстих). З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко. В рамках заходу також відбулася презентація книги «Кров серця переллю в слова» авторства Зої Галущенко.
![](http://fastiv-rada.gov.ua/sites/default/files/IMG-1acb4c5c110e8ca460b02c87ec8b17f4-V.jpg)
Під час свята відбулося урочисте нагородження колективу народного хору «Козацький оберіг» премією ім.Народного Героя України А.Галущенка «За Україну, за її волю».