Нарада з керівниками підприємств, установ, організацій громади

• 23.02.2023

23 лютого 2023 року під головуванням міського голови Михайла Нетяжука в адміністративному приміщенні виконавчого комітету Фастівської міської ради,    відбулося  нарада,  присвячена  профілактиці виникненню пожеж  та  нещасних випадків під час експлуатації генераторів.

Участь в нараді  взяли: перший заступник міського голови Олена Зикова, заступник начальника Фастівського РУ ГУ ДСНС України  у Київській області Олександр Скрипка, начальник відділу організації профілактичної роботи Фастівського РУ ГУ ДСНС України  у Київській області Олександр Мусієнко, провідний інспектор відділу організації профілактичної роботи Фастівського РУ ГУ ДСНС України  у Київській області Іван Шульга,  начальник відділу з питань праці  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій Болілий, головний спеціаліст відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Головчук, керівники підприємств, установ та організацій Фастівської міської територіальної громади.

На нараді представниками Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, до присутніх,  було доведено інформації щодо вимог та правил безпечного використання генераторів під час їхньої експлуатації, а також вимоги пожежної безпеки при цьому.

Міським головою Михайлом Нетяжуком, особливу увагу присутніх було звернуто на збільшенні пильності працівників підприємств, установ та організацій в умовах військової агресії рф та протидії терористичним загрозам, які можуть виникнути на території громади з боку ворожих ДРГ.