Найкращий час, аби зануритись у світ професій

• 25.10.2019

Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості продовжує серію інтерактивних профорієнтаційних уроків для учнів восьмих класів загальноосвітніх шкіл Фастова.

Вибір професії – це вибір своєї долі, тому для дитини саме з цього віку це має стати частиною культури саморозвитку, для вчителів – інструментом та предметом виховання, а для батьків – інвестиційним проектом (вибором вірного способу вкладення коштів в освіту своєї дитини). 8 клас – найкращий час для занурення у світ професій, аби в старших класах вже активно готуватися до вступу в обрані навчальні заклади.

З метою формування компетенції щодо визначення джерел інформації про професії Фастівською  міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено інтерактивні профорієнтаційні уроки для учнів 8-А та 8-Б класів Фастівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 – Гімназія”.

Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Ірина Пустовій в інтерактивній формі провела заняття, на якому школярі дізнавалися про світ професій, джерела інформації про професії, визначали найбільш доступні, цікаві та надійні. Крім того учням надано інформацію про послуги, що надаються державною службою зайнятості, про професії та їх актуальність на ринку праці.