На Київшині на 16% зменшився рівень безробіття серед молоді

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася  на 0,8 тисяч осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб.

“Протягом навчального року наші фахівці регулярно проводять для старшокласників  та студентів уроки на теми “Хочу. Можу. Треба.”, “Гендер і професія”, “Професії майбутнього”. А під час професіографічних екскурсій на підприємствах молодь дізнається більше про робітничі професії”, – зазначив Денис Дармостук.

Так, профорієнтаційними послугами у січні-квітні 2019 року скористалися 5,8 тисях безробітної молоді. Крім того, 92% зареєстрованої у службі зайнятості молоді мали професійний досвід, найбільше (21%) – раніше працювали в оптовій та роздрібній торгівлі, а найменше (5%) – у фінансовій та страховій діяльності.

Якщо є бажання перенавчитися чи підвищити кваліфікацію, пропонуємо завітати до служби зайнятості. З початку року майже 650 молодих людей у Київській області скористалися такою можливістю.

Також, за цей період до громадських та інших робіт тимчасового характеру долучилися 774  особи з числа молоді. Це 24% від загальної кількості залучених безробітних.