На часі – створення Асоціації підприємців Фастова

  • 21.05.2019

#M4EG #ПланЕкономічногоРозвиткуФастова

Про це сьогодні говорили під час зустрічі з підприємцями міста, провела яке перший заступник міського голови Олена Зикова.

Олена Борисівна розповіла представниками малого бізнесу Фастова про основні напрямки економічного розвитку міста, зазначивши, що для такого поступального руху уперед необхідні об’єднані сили усіх підприємців. Тому на часі – створення Асоціації підприємців Фастова – організації, яка б не лише згуртувала підприємців, а ще й давала змогу обмінюватися бізнесменам корисною інформацією, розвиватися, підвищувати стандарти якості та активно співпрацювати між собою та із владними структурами.

Олена Зикова також розповіла підприємцям, що фастівський проект «Формування логістичного хабу «Fastlogistic» – будівництво логістичного контейнерного терміналу» підтримали фахівцям Єврокомісії, ЄБРР, Міністерства інфраструктури та Мінекономрозвитку і, як результат, запропонували до включення в План заходів на 2019-2021 роки Національної транспортної стратегії України 2030.

Окрім цього, під час зустрічі підприємці були поінформовані про старт 01 червня конкурсу «Якість обслуговування в супермаркетах та мережевих магазинах». Продовжується конкурс серед підприємців сфери торгівлі та побутового обслуговування «Найкращий підприємець – вибір споживача».

Начальник управління економіки Анна Рябоконь розповіла підприємцям про важливість залучення до Фастова донорських коштів та надала перелік актуальних грантових програм від міжнародних донорських організацій. А також повідомила, що міська влада усіляко сприятиме підприємцям у їх намаганні співпрацювати із донорськими організаціями.

Заступник міського голови з капітального будівництва Тимофій Рудяк довів до відома підприємців, що міською радою було прийнято рішення про обмеження використання у місті поліетиленового пакування. Доповнили доповідь представники Молодіжної ради міста, наголосивши на важливості скорочення використання поліетилену у побуті.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ