Митці після школи

  • 29.03.2024

Учні Фастівської школи народної майстерності бере участь у  Міжнародному художньому проекті «Митці після школи», започаткованого   у 2023 році в Чехії, що базується на участі сучасних молодих художників, вчителів та учнівських груп в Україні.

Пріоритетним напрямком проекту є підтримка дітей, які опинилися у складній соціальній ситуації на тлі війни. Через творчість і нові імпульси зі світу мистецтва вони можуть разом вирушити у подорож до власної уяви, до місць, які є безпечними і сповненими надії.

Співпраця відбувається між учнями Фастівської школи народної майстерності, вчителем декоративно-прикладного мистецтва Кучерявою Наталією Василівною і київською майстринею-художницею Ксенією Білик.

Метою проєкту є покращення знань та обмін досвідом між
освітянами та митцями задля підвищення творчих здібностей дітей молодшого та старшого шкільного віку. Його важливість
полягає в активному залученні митців, художників, освітян до уроків, що призводить до спільно створеного мистецького проєкту.

Художниця ділиться з учнями своїм досвідом роботи з сучасного текстилю за темою «Зроби крок, відкрийся фантазії». Майстер-класи в тандемі з художницею, вчителем та учнями школи будуть відбуватися протягом двох місяців, результатом роботи стане виставка творчих робіт учнів у м. Львові, а потім у м. Празі.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ