Можливі схеми вивезення ТПВ КП ФМР “Фастівська керуюча компанія”

• 30.08.2024

Комунальне підприємство Фастівської міської ради “Фастівська керуюча компанія” інформує: вивіз сміття буде здійснюватися за такими схемами:

1. Контейнерна схема

В період з 02.09.2024 по 06.09.2024 на території мікрорайонів міста будуть розміщені публічні контейнери для збору сміття, в місцях, що були погоджені з головами вуличних комітетів. Вивіз сміття буде здійснюватися 2 рази на тиждень.

1. Безконтейнерна схема.

Вивіз здійснюватиметься 2 рази на місяць у мішках споживачів, але за умови 100% підписання заяв приєднання до публічного договору мешканцями вулиці із поміткою “безконтейнерна схема”.

1. Власні індивідуальні контейнери споживачів європейського зразка, за заявкою.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном 097-943-97-97 або за адресою вул. Нова, 3