Міський голова провів виїзний прийом громадян на Завокзаллі

• 24.02.2020

Черговий виїзний прийом громадян міський голова М. Нетяжук провів минулої п’ятниці у мікрорайоні Завокзалля. Задала тон діловій бесіді голова тутешнього  комітету самоорганізації населення, яка розповіла про потреби місцевих мешканців, попросила упорядкувати низку вулиць, а також підняла багато  питань, які актуальні не лише для завокзальців. Зокрема, йшлося про необхідність подальшої боротьби зі стихійною торгівлею на тротуарі та на самій дорозі вулиці Галафеєва,  у залізничному переході та ін.

Про благоустрій мікрорайону та міста говорили й інші відвідувачі, подавалися скарги, зверталась увага міського очільника на проблеми вивезення сміття та без господарського утримання майна.

Розглянувши всі звернення, міський голова, визначивши конкретні терміни, дав доручення до опрацювання, перевірки озвучених фактів та виконання відповідним службам міськвиконкому.