Міський голова Михайло Нетяжук взяв участь у першому засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад

• 03.06.2021

Сьогодні у Хмельницькому відбулося перше засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад, створеного президентом Володимиром Зеленським. Участь у засіданні у складі делегації від Київщини взяв міський голова Михайло Нетяжук.

На засіданні було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, йшлося про реформу місцевого самоврядування, в т.ч. і про оптимізацію дохідної частини місцевих бюджетів на законодавчому рівні, фінансування районних рад, готовність до опалюваного сезону та передача освітньо-професійних училищ на баланс місцевих громад.

Рішенням Конгресу було створено президію місцевого самоврядування, яка буде збиратися щомісяця. А наступного тижня в межах Конгресу відбудеться засідання палати регіонів.