Міській фото-challenge  «Професії моєї родини»

• 12.11.2019

Провели Центр інноваційних освітніх технологій спільно з Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості. Організовано його в рамках профорієнтаційного проекту «Шлях до професії». Метою заходу є підтримання інтересу учнів до свідомого професійного самовизначення.

Конкурс проводився серед учнів навчальних закладів міста Фастова. Нагородження переможців конкурсу відбулося у Фастівській міськрайонний філії, де проходить виставка робіт-переможців.

Методист Центру інноваційних освітніх технологій Олена Лисенко зазначила, що оцінювалися  фотороботи за наступними критеріями: профорієнтаційна спрямованість, композиція кадру, оригінальність задуму, якість зображення. Директор Фастівської міськрайонної філії КОЦЗ Вікторія Барабаш висловила слова подяки  учням за активну участь у конкурсі, батькам та вчителям – за виховання та підтримку талановитих дітей.

Учні поділилися враженнями від виконання завдання, кожен прокоментував фото, розповів про свої плани на майбутнє та про професії своєї родини. Фотороботи з сімейних альбомів, чорно-білі та кольорові, сучасні та з минулого, всі оригінальна та неповторні.

Ольга Петренко відвідала підприємство, на якому працює тато і самостійно сфотографувала його на робочому місці та розповіла, що всі в її сім’ї залізничники і вона має намір навчатися в Університеті залізничного транспорту.  Максим Гейдор  надав світлину тата, який працює зубним техніком. Фото мами Юлії Колесникової має назву «Смак дитинства». Владислав Терновий вважає ідеальною роботу свого татка, який працює далекобійником. Катерина Святецька пишається мамою – сестрою медичною відділення гемодіалізу, Карина Калініченко рівняється на чемпіонку з веслування на байдарках та каное Наталію Докієнко та мріє пов’язати своє професійне майбутнє зі спортом. Андрій Полулях вважає професію пожежного-рятувальника наймобільнішою. Робота з дітьми, творчість та мистецтво визначають професію мами Марка Якобі найдобрішою, а от Руслан Улятовський впевнений, що працювати в банку дуже сучасно. Дар’я Сорокіна запевнила, що працюючи  швачкою необхідно мати смак та відрізнятися креативним підходом.