Матеріал нетканий спандбонд

  • 02.05.2024

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорії: виконавчий комітет Фастівської міської ради; 08500, Київська область, м. Фастів, пл. Соборна,1; код ЄДРПОУ – 04054926; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Матеріал нетканий спандбонд» – код національного класифікатора України ДК021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 39550000-2 Вироби з нетканих матеріалів.
  3. Ідентифікатор закупівлі: – UA-2024-04-30-007183-a
  4. 4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.
  5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 155 000 грн. 00 коп. (Сто п’ятдесят п’ять тисяч гривень 00 коп.).
  6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі/ бюджетного призначення: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатом проведення моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі Інтернет
    у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, а також шляхом звернень до постачальників.
  7. Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів (у порядку, визначеному Особливостями).

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ