Любов Самашко серед «Лідерів освітнього фронту»
- 28.08.2023
![370598508_212434455143720_3501748696084100710_n](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/370598508_212434455143720_3501748696084100710_n.jpg)
Любов Самашко, вчителька фізкультури Фастівського академічного ліцею №2, отримала відзнаку за особливі заслуги в галузі освіти «Лідер освітнього фронту».
Нагороду педагогині вручив голова КОВА Руслан Кравченко під час форсайту «Київщина: розвиток освіти у воєнний час та після перемоги».
Щиро вітаємо пані Любов з високою відзнакою та дякуємо за внесок у розвиток освіти Фастівської громади!
Нагадаємо, Любов Самашко – амбасадорка проєкту «Нова фізична культура – здорова громада», яка працювала над удосконаленням програми фізичної активності у Фастівській МТГ.