Крок до професії

  • 28.09.2021

Питання  вибору професії завжди було актуальним і залишається таким в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини, зокрема школярів.

28 вересня  2021 року Фастівська міськрайонна філія спільно з  Відокремленим  підрозділом  Моторвагонного депо Фастів-1 провели захід  “Крок до професії” для старшокласників Фастівецького закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів, з метою  ознайомлення учнів з послугами, що надаються державною службою зайнятості, виховання позитивного ставлення до всіх професій, знайомством з діяльністю підприємства, що діє в регіоні.

Фахівець з профорієнтації Фастівської міськрайонної  філії  Наталія Весела ознайомила учнів зі світом професій та важливістю їх майбутнього вибору. Розглянули формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба». Представлено школярам  можливість безкоштовного навчання на он-лайн платформах «Lingva. Skills»,  «Prometheus»,  «Дія. Цифрова освіта»,  Google digital Workshop» та ін..

Одним з дієвих кроків до вибору напряму навчання є безпосереднє спілкування з роботодавцем.

Начальник відділу кадрів  Відокремленого підрозділу Моторвагонного депо Фастів-1 Жанна Дубовик презентувала учням діяльність підприємства, надала детальну інформацію про вимоги, що висуває професія до кандидата, про спеціальності, які є затребуваними в депо, ознайомила з навчальними закладами, які готують спеціалістів залізничного напрямку.

Захід проведено з дотриманням карантинних норм. Учасників  забезпечено роздатковими матеріалами, буклетами та брошурами відповідної тематики.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ