КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ про роботу сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла, питань гуртожитків і ОСББ

• 15.04.2019

Головними напрямками роботи сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ є забезпечення ведення квартирного обліку у виконавчому комітеті Фастівської міської ради, організація та проведення  засідань громадської, підготовка рішень виконавчого комітету про взяття, зняття з квартирного обліку. Завідувач сектору є секретарем громадської комісії по житлових питаннях.

Якщо Ви потребуєте поліпшення житлових умов Вам та членам Вашої сім’ї, необхідно стати на квартирну чергу.

У разі коли Ви вже перебуваєте на квартирній черзі і поліпшили самостійно житлові умови Ви повинні повідомити про це та написати заяву про зняття з квартирного обліку.

Сектором політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ розглядаються звернення громадян щодо отримання кімнат у гуртожитках.

За вимогою громадян завідувачем сектору видаються довідки за місцем вимоги про перебування (не перебування)  на квартирному обліку при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Також сектор займається питаннями приватизації житла (квартири, кімнат у комунальних квартирах та гуртожитках), яке відноситься до комунальної власності територіальної громади міста Фастова.

При втраті свідоцтва про право власності на житло, сектор житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ видасть Вам дублікат свідоцтва про право власності на житло.

При виявленні помилок та неточностей у свідоцтві про право власності на житло сектор житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ внесене зміни до свідоцтва про право власності на житло.

В секторі житлової політики можна отримати консультацію щодо створення ОСББ, реорганізацію ЖБК в ОСББ, визначення форми управління багатоквартирним будинком, обрання управителя (керуючої компанії), здати на зберігання протокол щодо вибору управителя.

Проводиться робота з утвореними ОСББ, ЖБК, КВК щодо допомоги у вирішенні наболілих питань тощо.