Концерт у костелі до Дня Європи

• 19.05.2022

Сьогодні, у День вишиванки та у переддень Дня Європи до Фастова завітали добрі друзі – Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере, народний депутат України Олег Дунда, представники благодійних фондів та організацій.

Почесні гості прибули на презентацію проекту «Допомога дітям, постраждалим від війни». Однак перед цим мали нагоду насолодитися концертом прекрасних, неймовірно талановитих Олени Гребенюк та Богдана Кірєєва, концертмейстру Вікторії Цимощук, людей, котрі зараз активно займаються волонтерством та усіма силами наближають Перемогу

Враховуючи безпекові особливості, даний концерт повністю буде представлений громаді та усім бажаючих он-лайн

А сітки, представлені на площі перед костелом, створили освітяни громади для фастівчан. До слова, дівчата постійно, упродовж майже трьох місяців, плетуть захисні сітки для військовослужбовців.