Команда з Фастівської громади працювала над формуванням стратегії розбудови системи громадського здоров’я

• 12.09.2024

Цікавий факт: лише 10% впливу на здоров’я та тривалість життя людини залежить від медиків.

Несподівано, чи не так? Основу громадського здоров’я складає спосіб життя та соціально-поведінкові фактори. Тому сьогодні медики переформатовують свою роботу та зосереджують значну частину своєї уваги на профілактичних заходах.

Днями відбулося навчання групи фахівців у рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». До складу групи увійшли медики первинної та вторинної ланок Фастівської громади, представники контакт-центру з медичних питань, виконавчого комітету міської ради та громадськості.

Фахівці працювали над формуванням стратегії розбудови системи громадського здоров’я, яку незабаром буде представлено для громадського обговорення.

Також Фастівський міський ЦПМСД отримав корисні подарунки від PACT – два ноутбуки та планшет, що дозволять ще ефективніше надавати послуги громадянам.