Карантин – час для саморозвитку

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості практикують нову форму профорієнтаційної роботи з безробітними – вебінари за допомогою програми «Skype», які є новим та зручним візуальним, дистанційним методом зв’язку із громадянами для надання їм послуг.

Зокрема, вже проведено інформаційні онлайн вебінари на теми: “Особливості відвідування центу зайнятості в умовах карантину та загальні питання зайнятості”, “Сучасні джерела пошуку роботи”, “Готуємося до відкриття власної справи”.

Світлана Михайлюк – начальник сектору активної підтримки Фастівської міськрайонної філії проводить регулярні інформаційні онлайн вебінари на тему «Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину та загальні питання зайнятості».

Під час дистанційного спілкування учасникам надається інформація про послуги державної служби зайнятості та особливості їх отримання в умовах карантину за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості. Презентується офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/ , та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua/ , завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними на ринку праці. Рекомендовано реєстрацію в «Електронному кабінеті шукача роботи».

Провідний фахівець з профорієнтації Наталія Весела під час вебінарів “Сучасні джерела пошуку роботи”, “Готуємося до відкриття власної справи”, надає відповідні матеріали та рекомендації.

Клієнтам служби зайнятості рекомендується до опрацювання курси партнерів «Lingva. Skills» та « Prometheus», Освітній портал державної служби занятості
(https://skills.dcz.gov.ua/…/generuj-biznes-idey…/curriculum/ та онлайн- платформа «Дія. Бізнес» (https://business.diia.gov.ua/ .

Запорука успіху у працевлаштуванні – це активність та гнучкість шукачів, здатність до оволодіння новими знаннями та вміннями.

 

Директор   Фастівської міськрайонної філії

Київського обласного центру зайнятості

Вікторія БАРАБАШ

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ