Канікули – чудовий час для гарного відпочинку
- 26.12.2019
![IMG-cfb8db9d871587b12dbdc082df04a291-V](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/IMG-cfb8db9d871587b12dbdc082df04a291-V.jpg)
Тому сьогодні дітлахи з діти прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу та діти загиблих учасників бойових дій Фастова відвідали Національний палац мистецтв «Україна», де переглянули чудову виставу «Таємниці Новорічних іграшок».
Діти з користю провели час – розважилися, повеселилися та поспілкувалися. А про корисне дозвілля діток потурбувався народний депутат України Олег Дунда.