Ірина Анатоліївна Приліпко – кандидат на посаду старости Малоснітинського старостинського округу

• 21.12.2021

Розпорядженням міського голови на громадське обговорення було винесено кандидатуру Ірини Приліпко. Сьогодні ж з даного питання відбулося перше засідання організаційного комітету.

Відповідно до Порядку, громадське обговорення складається з двох етапів:

ІІ етап – громадські слухання щодо підтримки запропонованої кандидатури старости.

Опитування проводитимуть:

• Віктор Дармостук
  • Любов Дерев’янченко
  • Марина Пузирна
  • Людмила Ряховська
  • Галина Савченко
  • Володимир Собківський
  • Олена Машляківська (за згодою)
  • Альона Куценко (за згодою)

За даними Державного реєстру виборців, у окрузі зареєстровано 1793 особи, які мають право взяти участь у обговореннях.

• Бортники – 171 особа
  • М.Снітинка – 813 осіб
  • М.Офірна – 281 особа
  • В.Офірна – 528 осіб

У Громадському обговоренні можуть брати участь громадяни України,  яким на день проведення Громадського обговорення виповнилося 18 років, і які зареєстровані у населеному пункті відповідного старостинського округу Фастівської міської територіальної громади.

Організаційний комітет з підписними листами працюватиме до 4 січня (включно).