Інтерактивний профорієнтаційний урок для учнів загальноосвітньої школи №1

14 березня  Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено  інтерактивні профорієнтаційні уроки  для учнів 9-х класів Фастівської загальноосвітньої школи №1 на тему «Формула вибору професії. Складова «Треба», з метою ознайомлення учнів з важливістю правильного вибору професії для особистості і суспільства, формування в учнів реального погляду на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці, формування правильних усвідомлених мотивів вибору професії, професійних інтересів,усвідомлення своїх професійних вподобань.
Фахівець з профорієнтації  Наталія Весела, застосовуючи інтерактивні форми роботи, мотивувала учнів до вибору актуальних на ринку праці професій, які з’ясовували, наскільки обрана професія користується попитом на ринку праці на цей час, конкретизували джерела, де можна знайти необхідну інформацію.
Школярі виконали вправу «Мої наступні кроки», яка спонукала подумати та записати свої наступні дії стосовно вибору бажаної професії. Провели змагання на знання професій і в результаті дійшли висновку, що світ професій великий та різноманітний і для зручного способу отримання інформації завантажили мобільний додаток «Центр професійної орієнтації», користувалися розділом «Абетка професій» та ін.
Школярам запропоновано пройти безкоштовне тестування, створивши свій профіль на сайті державної служби зайнятості «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» за посиланням http://profi.dcz.gov.ua/ .