Інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС

• 17.02.2021

17 лютого 2021 року фахівець з профорієнтації Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела провела семінар для учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. До заходу долучилася Світлана Маєвська – головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, яка надала інформацію про переваги отримання легальної заробітної плати, функціонування WEB-порталу пенсійного фонду та його ресурси, можливість укладання договору добровільної участі, а також звернула увагу присутніх на пряму залежність розміру пенсії від середньої заробітної плати по Україні, від тривалості страхового стажу та від розміру заробітної плати, яку одержувала людина.

«Легальна зайнятість – це, насамперед, захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, то вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого легального працевлаштування», – наголосила Світлана Маєвська.

Учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.