Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади

  • 09.01.2024

Виконавчий комітет Фастівської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Фастівської міської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропонується перейменування наступних вулиць та провулків:

Назва вулиці (провулки), що пропонується перейменувати Пропозиції нових назв на заміну старих Обґрунтування пропозиції
вул. Моріна,

м. Фастів

вул. Артура Павленка Народився Артур Павленко 18 квітня 1992 року в м.Фастові, закінчив з відзнакою ЗОШ №9. Після школи, продовжив навчання в Київському політехнічному інституті, де отримав освіту за напрямком «Комп’ютерні науки». Здобув кваліфікацію фахівця з інформаційних технологій. Працював керівником гуртка робототехніки в Фастівському центрі позашкільної роботи. З перших днів повномасштабного вторгнення ворога, пішов добровольцем до Збройних Сил України та став на захист України на посаді солдата військової частини А4030. Артур Павленко був справжнім патріотом своєї Батьківщини. 14 жовтня 2023 року, під час виконання бойового завдання, життя захисника Артура Павленка обірвалося.
вул. Новікова,

м. Фастів

вул. Родинна/

вул. Артема Патинського

Народився Артем Патинський 21 жовтня 1993 року в м. Фастові. Закінчив ЗОШ №5, пізніше вивчився на кухаря в училищі м. Києва. Працював за спеціальністю, а 2019 році був призваний на військову службу за контрактом. З початку повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини. Солдат був навідником 3 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону.

21 вересня, під час виконання бойового завдання, виявивши мужність і стійкість, Артем Патинський загинув.

вул. Осипенко,

м. Фастів

вул. Василя Симоненка Василь Андрійович Симоненко (8 січня 1935, с.Біївці, Лубенський район, Полтавська область, Українська РСР, СРСР13 грудня 1963, Черкаси, Українська РСР) — український поет і журналіст, діяч українського руху опору, шістдесятник.
вул. Рибалка,

м. Фастів

вул. Свято-Троїцька на честь Храму Святої Трійці (Завокзалля) м.Фастів
вул. Семена Білого,

м. Фастів

вул. Павла Скоропадського Скоропадський Павло Петрович (3 [15] травня 1873, Вісбаден, Німецька імперія26 квітня 1945,  Меттен, Баварія, Третій Рейх) — гетьман України, український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Походив із козацько-старшинського роду Скоропадських. Офіцер Російської імператорської армії. Учасник російсько-японської, Першої Світової та радянсько-української війни. Гетьман Української Держави (29 квітня — 14 грудня 1918).
вул. Силенка,

м. Фастів

вул. Ярослава Степанчука/

вул. Романа Шухевича

Степанчук Ярослав Станіславович народився 27 вересня 1995 року у Фастові. Закінчив Фастівську школу №3. Отримав фах штукатура-маляра у Фастівському центрі професійно-технічної освіти (навчання закінчив з відзнакою). Потім вирішив отримати ще й спеціальність техніка-будівельника у Ржищівському будівельному технікумі. Далі була строкова служба і АТО, з 2014 року захищав Україну. Після звільнення зі служби працював охоронником. З перших днів повномасштабного вторгнення Ярослав став до лав батальйону територіальної оборони, а пізніше повернувся до Збройних сил України. За відмінну службу у вересні 2022 року отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня. 12 квітня 2023 року Степанчук Я.С. загинув, захищаючи незламну фортецю Бахмут.

 

Роман Шухевич (30 червня1907, м. Львів5 березня 1950, с. Білогорща, нині у складі м. Львова) — український політик і державний діяч, військовик. Член галицького крайового проводу Організації українських націоналістів. Командир з боку українців українського військового підрозділу «Нахтігаль» у складі іноземних легіонів Вермахту (19411942).

Генерал-хорунжий, головнокомандувач Української повстанської армії, голова Секретаріату Української головної визвольної ради (19431950). Борець за незалежність України у XX сторіччі. 2007 року Романові Шухевичу посмертно присвоєне звання Герой України з удостоєнням ордена Держави. Посмертно іменований найвищим почесним пластовим ступенем гетьманського скоба (1950).

вул. та пров. Стовби,

м. Фастів

вул. та пров. Євгена Бардакова Народився Бардаков Євген 4 вересня 1982 р. у м. Фастові. Закінчив ЗОШ №1 та Фастівське професійно-технічне училище. Здобув фах машиніста холодильних установок. Пройшов строкову службу, а після – почав працювати водієм.

З перших днів повномасштабного вторгнення Євген Леонідович став на захист Батьківщини у лавах 72 бригади Збройних Сил України на посаді гранатометника I мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону. Звільняв Київщину від ворога, обороняв північний кордон України. З червня 2022 року виконував бойові завдання у найгарячіших точках. Наприкінці січня 2023 року Євген Бардаков зник безвісті, а пізніше родина отримала звістку про те, що чоловік загинув на Волноваському напрямку.

вул. Академіка Александрова,

с. Млинок

вул. Кирила Стеценка Кирило Григорович Стеценко (12 (24) травня 1882, Квітки29 квітня 1922, Веприк) — український композитор, хоровий диригент і громадський діяч, протоієрей УАПЦ. Засновник Республіканської капели УНР.
вул. Короленка,

с. Велика Мотовилівка

вул. Івана Мазепи Іван Степанович Мазепа – український військовий, політичний і державний діяч. Гетьман Війська Запорозького, голова козацької держави на Лівобережній (1687-1704) і всій Наддніпрянській Україні (1704-1709).Князь Священної Римської імперії (1707-1709).
вул. Червона,

с. Мотовилівка

вул. Богдана Хмельницького Богдан Хмельницький (27 грудня 1595 (6 січня 1596) – 27 липня (6 серпня) 1657) – політик, полководець і дипломат, провідник Національно-визвольних змагань 1648-1657 років, творець Української козацької держави та її перший гетьман
вул. Ялинкова,

с. Мотовилівка

вул. Назара

Тихоненка

 

Тихоненко Назар Тарасович народився 29 січня 1990 року в селі Мотовилівка. Навчався в Мотовилівськослобідській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Потім в Київському технікумі менеджменту транспортного будування. Працював на Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводі. З перших днів повномасштабного вторгнення став до лав територіальної оборони. Пізніше став до лав Збройних сил України – проходив службу в 25й бригаді ДШБ. 10 липня на Луганщині, до останнього подиху захищаючи Україну, загинув смертю Героя.
вул. Васильківська,

с. Велика Мотовилівка

вул. Максима Левківського Народився Максим Станіславович 28 липня 1996 року в с. Велика Мотовилівка. Зростав у багатодітній родині. У 2012 році закінчив 9 класів Великомотовилівської школи та вступив до Київського вищого професійного училища залізничного транспорту. Працював на різних підприємствах.

У 2015 році, будучи справжнім патріотом своєї Батьківщини, Максим, 18 річним юнаком пішов боронити рідну землю в зону АТО. Отримав кваліфікацію «Механік-водій БМП –ІІІ класу».

За час служби був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції» від 17.02.2016 року; Грамотою з нагоди 24-ї річниці Дня воєнної розвідки та за зразкове виконання службових обов’язків під час проходження військової служби, відданість Батьківщині під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей від 07.09.2016 року; відзнакою батальйону «За життя – на смерть» від 10.10. 2017 року; почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня від 04.12.2017 року; нагрудним знаком «За зразкову службу» від 12.11. 2018 року; відзнакою Міністерства оборони України – медаль «За зразкову службу у ЗСУ»; відзначений нагрудним знаком «Ветеран війни»; медаллю «Учасник АТО».

З початку повномасштабного вторгнення росії став на захист України. Був командиром І розвідувального відділення – командиром машини розвідувального взводу 2 механізованого батальйону військової частини А0222 окремої президентської бригади імені гетьмана Б.Хмельницького.

У березні 2023 року відзначений почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест».

Серце захисника перестало битися 01 жовтня 2023 року. Левківський Максим Станіславович загинув від отриманих травм під час мінометно-артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Красногорівка Донецької області.

 

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: пл.Соборна,1, м.Фастів, Київська область, 08500 та на електронну пошту fastiv_arh@ukr.net.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради Перехрест Ксенія.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ