• 25.04.2019

Інформація щодо зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2019 рік.

Комунальне підприємство Фастівської міської ради “Фастівводоканал” повідомляє, що при формуванні тарифів на 2019 рік, по бюджетних установах та інших споживачах, при визначенні витрат по статті електроенергія ” було застосовано ціну за 1 кВт з урахуванням відповідного індексу інфляції в розмірі 2,50 грн. Фактично ж темпи підвищення цін на електроенергію менші від прогнозованих.

В зв’язку з цим, підприємством проведено перерахунок тарифів в сторону зменшення:

централізоване водопостачаннягрн./куб.м (без ПДВ) централізоване водовідведеннягрн./куб.м (без ПДВ)
діючий тариф 18,64 26,03
плановий 17,85 25,47
зменшення 0,79 0,56

З зв’язку з зміною тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення змінюються тарифи з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем :

централізоване водопостачання холодної водигрн./куб.м (без ПДВ) централізоване водовідведеннягрн./куб.м (без ПДВ)
діючий тариф 19,23 26,62
плановий 18,44 26,05
зменшення 0,79 0,57

В зв’язку з цим,  виконавчий комітет Фастівської міської ради, розглянувши  подані КП  ФМР «Фастівводоканал» розрахунки тарифів на 2019 рік з урахуванням змін цінової політики , ухвалив рішення про затвердження скоригованих  тарифів  на послуги з централізованого  водопостачання  та  водовідведення, централізованого  постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) по бюджетних установам та інших споживачам.

Про затвердження cкоригованого  тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення натериторії міста Фастівдля бюджетнихустанов та інших споживачів (крім населення)

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 15.03.2017р. за № 100

Про затвердження порядкурозрахунку витрат води для поливу присадибних ділянок для споживачів-населення